سئو چیست؟ چه خدماتی در سئو ارائه می شود؟ انواع سئو چیست؟ چرا باید اصول سئو را در طراحی سایت رعایت کنیم؟

خدمات سئو چیست؟

سئو مجموعه ای از روش ها و تکنیک ها است که اگر به صورت اصولی و درست به کار برود، میتواند باعث بهینه سازی سایت شما و افزایش رتبه در نتایج گوگل گردد.

افزایش رتبه سایت با استفاده از تکنیک های سئو یکی از خدماتی است که توسط شرکت سایت انجام می گردد.

یاشا سرور یکی از ارائه دهنده های میزبانی وب هاستینگ و طراحی وب سایت در گلستان گنبد کاووس می باشد

هزینه خدمات سئو چقدر است؟

این هزینه بسته به نوع کسب و کار شما تعیین می شود و هیچ وقت در همان اول نمی توان قیمت دقیقی از آن بیان کرد. شما برای دریافت هرگونه مشاوره و سوال درخصوص سئو می توانید تماس بگیرید.

آیا سئو همان تبلیغات اینترنتی است؟

خیر، سئو تکنیک هایی است که برای یک سایت انجام می شود و همانطور که گفتیم شامل سئو درون صفحه و سئو برون صفحه است اما تبلیغات اینترنتی را می توان زیر مجموعه ای از اصول سئو دانست.

طراحی سایت با استفاده از اصول سئو

در تمامی سایت هایی که توسط شرکت سایت طراحی شده اند، تکنیک اصول سئو وآخرین الگوریتم های گوگل در آن رعایت شده است و همه آن ها توانسته اند با به کار بردن چند تکنیک خاص در کلمه مربوطه در صفحه اول گوگل باشند. طراحی سایت براساس اصول سئو هدف اصلی است.

حداقل زمان برای دریافت بازخورد سئو چقدر است؟

هیچ کسب وکاری در روز اول نتوانسته است موفق باشد و نیاز به گذراندن زمان بوده تا بتواند خود را مطرح نماید. سایت هم از این قاعده مستثنی نیست و هیچ سایتی در روز اول در صفحه نخست گوگل قرار نگرفته است. البته شما با استفاده از سئو کلاه سیاه می توانید کاری کنید سایت شما در همان شب نخست به رتبه اول صعود کند اما گوگل باهوش تر از این حرفاست و سریع متوجه به کار بردن تکنیک های سئو سیاه در سایت شما و آن را جریمه سختی خواهد کرد.

استفاده از سئو کلاه سفید، شعار و هدف اصلی است و تماما سعی می کند با تلاش مثبت خود، سایت های را در کلمه کلیدی مورد در رتبه برتر گوگل قرار دهد.Wednesday, February 27, 2019

« برگشت