جشنواره نوروزی 99 یاشا سرور آغاز شد | 20 درصد تخفیف

با درود فراوان خدمت کاربران گرامی ؛ فرارسیدن سال نو را به شما تبریک میگوییم و از خداوند آرزوی سلامتی ، پیروزی و خشنودی را در سال جدید برایتان خواستاریم.تمام تلاش مجموعه یاشا سرور بر این بوده ... بیشتر »

27th Feb 2019
خدمات سئو

سئو چیست؟ چه خدماتی در سئو ارائه می شود؟ انواع سئو چیست؟ چرا باید اصول سئو را در طراحی سایت رعایت کنیم؟ خدمات سئو چیست؟ سئو مجموعه ای از روش ها و تکنیک ها است که اگر به صورت اصولی و درست به کار ... بیشتر »

27th Feb 2019
خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت چیست؟ به تمامی فرآیندهایی که از صفر تا صد برای طراحی یک سایت انجام می شود را خدمات طراحی سایت گویند. این خدمات شامل فرآیندهای مختلفی است که هر کدام نیازمند برنامه ریزی و ... بیشتر »

27th Feb 2019
هاست لینوکس ، خرید هاست لینوکس

هاست لینوکس یاشا سرور تمام چیزی است که شما از یک هاست لینوکس انتظار دارید. قدرت ، امنیت ، پایداری ، بروز بودن تنها گوشه ای از مزیت های این سرویس می باشد.ما از سرویس پیشرفته CloudLinux استفاده میکنیم ... بیشتر »

11th Feb 2018
درباره ما

یاشا سرور ارائه دهنده میزبانی سرور های مجازی از ایران و اروپا و امریکا ,میزبانی وب خارج کشور  .
ارائه دهنده محصولات مجازی و خدمات اینترنت و شبکه 

14th May 2016
قوانین

لطفا به صورت کامل موارد زير را مطالعه بفرمائيد. رعايت اين قوانین برای کاربران الزاميست و در صورت عدم رعايت مقررات، شرکت مجاز است، سرويس مشتری را بدون عودت هزينه پرداختي قطع نمايد.1- محتويات وب ... بیشتر »

14th May 2016